Kiralık Panelvan

panelvan kiralama şirketi

Kiralık Panelvan İstanbul hizmetimize hoşgeldiniz. Evden eve nakliyat, parça eşya taşıma gibi nakliyatın olmazsa olmaz hizmetlerimizin yanında, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Şöförlü Kiralık Panelvan hizmetimizi de bireysel ve kurumsal müşterilerimiz ile buluşturduk.

Yük ve eşyaların taşınmasında panelvanlar oldukça ekonomik ve çokça tercih edilen araçlardan olduğundan sizde nakliyat işlemleriniz için bu araçları tercih edebilirsiniz. Özellikle İstanbul’daki kurumsal müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen bu hizmet ile işleriniz çok daha kolay çözüme ulaşır.

Ayrıca yük ve eşyalarınızın yüklenmesi ve indirilmesi için profesyonel yardımcı taşıma personeli de talep edebilirsiniz.

Hatta ve hatta paketlenmesi gereken mobilya, beyaz eşya gibi hassas eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi de yine profesyonel personellerimiz tarafından yapılabilir. Tüm araçlarımızda kaliteli ambalaj malzemesi bulundurmaktayız.

istanbul panelvan kiralama şirketi

İstanbul Anadolu Yakası merkezli firmamız genellikle günlük olarak kiralık panelvan araç hizmeti vermektedir. Merkezimiz Maltepe’dir. Şirketimiz sadece şöförlü panelvan kiralama hizmeti vermektedir. Şöförsüz araç kiraya vermemekteyiz. Şöförlerimiz İstanbul trafiğini ve yollarını iyi bilen, usta şöförlerdir. İçiniz o konuda da müsterih olsun.

(Bazı kurumsal müşterilerimiz aylık, 6 aylık, yıllık olarak şöförsüz araç kiralama talebinde bulunmaktadırlar. Kurumsal müşterilerimizin uzun dönem panelvan kiralama taleplerini karşılayamamaktayız. Bizim araçlarımız genellikle günlük kiralıktır.)

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermeyiz. İstanbul’dan yüklenecek yük ve eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine taşıyabiliriz.

kiralık panelvan araçlar

Kamyontaksi’de şuanda 3 çeşit panelvan araç vardır ve filomuza her geçen gün yeni araçlar eklenmektedir. Ayrıca Panelvan tipi bir nakliye aracının yük ve eşyalarınızın taşınmasında kapasite olarak yetersiz kalacağını düşünüyorsanız Kiralık Kamyonet hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kamyonetlerimiz ölçü ve taşıma kapasitesi bakımından Panelvanlara göre %100 e varan farklılıklar göstermektedir.

Panelvan Araçlarımız :

  • Kiralık Renault Master Panelvan
  • Kiralık Opel Movano Panelvan
  • Kiralık Fiat Ducato Panelvan

Belirtmiş olduğumuz araç seçeneklerimizi Araçlarımız bölümünden de inceleyebilirsiniz.

(Not : Şirketimizde minivan panelvan kiralama yapılamamaktadır. Filomuzda minivan araç bulunmamaktadır.)

panelvan kiralama fiyatları

Panelvan kiralama fiyatları ile ilgili belirlemiş olduğumuz sabit bir ücret yoktur. Bunun sebebi ise sizinde bildiğiniz gibi bir takım farklılıklara göre fiyatın değişiklik gösterecek olmasıdır.

Fiyatlar neye göre değişiklik gösteriyor?

  • Kullanılacak araç tipi.
  • Aracın yapacağı kilometre.
  • Kullanılacak yakıt.
  • Araç kiralama süresi.
  • Köprü, vapur, otoyol gibi ekstra ücretler.
  • Yardımcı taşıma personeli isteniyorsa, çalışacak personel sayısı.
  • Ambalajlama yapılacaksa, kullanılacak ambalaj malzemesinin miktarı.

Bu sebepten dolayı En İyi Panelvan Kiralama Fiyatı için bizimle İletişim kurup bilgi almanız.