Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat işlemlerinizi profesyonel bir ekip ile ekonomik olarak çözüme ulaştırmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız rehber niteliğindeki bu sayfayı mutlaka incelemelisiniz. 

Nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz en iyi hizmetlerden biri olan evden eve nakliyat ile ilgili tüm detayları bu sayfada bulacak, rahatlıkla taşınmanın keyfini yaşayacaksınız.

İşte detaylar…

Nakliye işlemlerinize bilgileri incelemeden başlatmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.
HİZMET VERDİĞİMİZ ANA ŞEHİRLER
İZMİR
ANKARA
ANTALYA
BURSA
ADANA
KAYSERİ

İÇİNDEKİLER

 1. Evden Eve Nakliyat Nedir?
 2. Evden Eve Nakliyat Firması
 3. Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firması
 4. Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması
 5. Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
 6. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
 7. Uluslararası Evden Eve Nakliyat
 8. Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme
 9. Asansörlü Evden Eve Nakliyat
 10. Sigortalı Evden Eve Nakliyat
 11. Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama
 12. Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri
 13. Nakliyat Araçlarımız Nelerdir?
 14. Evden Eve Nakliyat Fiyatları
  14.1 En Ucuz Evden Eve Nakliyat
  14.2 Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları
  14.3 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Ücretleri
  14.4 Asansörlü Evden Eve Nakliyat Ücretleri
  14.5 Evden Eve Nakliyat Fiyat Al
 15. Sıkça Sorulan Sorular

Evden Eve Nakliyat Nedir?

evden eve nakliyat nedir

Bir evden başka bir eve taşınacak eşyaların, profesyonel taşıma ekibi tarafından, eşyalara uygun bir nakliye aracı ile taşınması işlemine evden eve nakliyat denir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması

profesyonel evden eve nakliyat firması

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ne istediğini çok iyi biliyoruz. Günümüzde bir hizmet alırken, işlerimizi çözüme kavuşturmaya çalışırken en büyük beklenti hizmet alınan firmanın profesyonelliği oluyor.

Bu nedenle de hizmet alınacağı zaman işini iyi yapan profesyonel firmalar araştırılıyor.

Profesyonel evden eve nakliyat firması olan şirketimiz ile taşınan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz büyük bir memnuniyet ile nakliye işlerini tamamladıklarını söyleyebiliriz.

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta göstermiş olduğumuz başarıyı, teknolojik alt yapımız ve sıfır sorun politikasıyla yürüttüğümüz çalışma sistemimiz ile sürekli olarak arttırıyoruz.

Hizmet kalitemizi yükselterek müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutuyor, markamızın değerlerini önemsiyoruz.

Profesyonel taşımacılık firmaları arasında olmak ve güçlü referanslara sahip olmak bizim için de gerçekten gurur verici.

Bizde hayatımızda bir ürün satın alırken profesyonel hizmet almak istiyoruz. 

Bu nedenle müşterilerimizin de taşınırken profesyonel hizmet almalarını, eşyalarına ve kendilerine verilmesi gereken hak ettikleri değerin verilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Kurumsal taşımacılık hizmeti vermek için bir takım özellikleri bir arada toplamak gerekiyor ve biz bunu başardığımıza inanıyoruz.

Bunlardan en önemlisi gerekli taşıma bilgisine sahip, işinin ehli, tecrübeli taşıma personelleri diyebiliriz. 

Eşyanın nasıl paketleneceğini, mobilyaların nasıl sökülüp takılacağını, eşyaların nasıl hasar görmeden taşınacağını, nasıl yerleştirileceğini bilen güler yüzlü, profesyonel taşıma ekibi ile çalışmak her zaman mutlu sonuçlar meydana getiriyor. 

Kurumsal nakliyat firması olarak bu konuda gerekli yeterliliğe sahip, eşyalarınızın taşımacılığını yapacak sayıda ve tecrübede personelimiz mevcuttur.

Profesyonel taşımacılık yapmak için bir diğer olmazsa olmaz da talep edilen taşınacak eşyaya uygun araç ve gereçlere sahip olmaktır. 

Taşıma araçlarında zorunlu olan K belgesine sahip, en küçük kamyonetten en büyük kamyona ve asansörlü nakliye aracına sahip olmakta profesyonel nakliyat firmasında olması gereken özelliklerdendir.

Biz müşterilerimizin taleplerini karşılamak için 120 den fazla nakliyat aracı ile hizmet vererek profesyonel ve sistemli olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması​

istanbul evden eve nakliyat firması

İstanbul’da kurulduğumuzda, İstanbul evden eve nakliyat firması olarak faaliyetlerimize başlamıştık. Daha sonra büyüyerek, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Ankara, Edirne, Kayseri, Muğla gibi Türkiye’nin bir çok önemli şehrinde, nakliyatın diğer farklı kategorileri olan parça eşya taşıma, çeyiz eşyası taşıma, motosiklet nakliyesi, koli taşıma gibi diğer nakliye hizmetlerini müşterilerimiz ile buluşturduk.

İstanbul nakliye şirketi olarak, en yoğun olarak çalıştığımız şehir İstanbul diyebiliriz. 

Şehrin hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında hizmet vermeye yoğun bir şekilde devam ediyoruz. 

Ayrıca komple ev eşyasını kapsamayan bir kaç parça eşya taşıma diyebileceğimiz eşyalarınızı da panelvan ve kamyonet tipi araçlarımız ile haftanın 7 günü taşıyoruz.

Aşağıdaki bölümde, İstanbul’un hangi yakasında, hangi ilçelerde hizmet verdiğimize dair bilgileri görebilirsiniz.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Firması​

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Firması

Anadolu yakası evden eve nakliyat firması Kamyontaksi, Anadolu yakasında Adalar ilçesi hariç tüm ilçelere hizmet vermektedir.

Kuruluş yerimiz olan İstanbul / Anadolu yakası Kamyontaksi’nin kalesidir. En fazla araç, personel ve malzememiz bu yakada bulunmakta, depolanmaktadır. 

Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz ilçeler :

 1. Ataşehir
 2. Beykoz
 3. Çekmeköy
 4. Kadıköy
 5. Kartal
 6. Maltepe
 7. Pendik
 8. Sancaktepe
 9. Sultanbeyli
 10. Şile
 11. Tuzla
 12. Ümraniye
 13. Üsküdar

Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat Firması​

avrupa yakası evden eve nakliyat firması

Avrupa yakası evden eve nakliyat firması olarakta bilinen şirketimiz, Anadolu yakasında göstermiş olduğu performansı Avrupa yakasında da göstermekte, bu yakada da sürekli olarak, araç, personel ve gerekli taşıma araç gereçlerini bulundurmaktadır.

Avrupa yakasında hizmet verdiğimiz ilçeler :

 1. Arnavutköy
 2. Avcılar
 3. Bağcılar
 4. Bahçelievler
 5. Bakırköy
 6. Başakşehir
 7. Bayrampaşa
 8. Beşiktaş
 9. Beylikdüzü
 10. Beyoğlu
 11. Büyükçekmece
 12. Çatalca
 13. Esenler
 14. Esenyurt
 15. Eyüp
 16. Fatih
 17. Gaziosmanpaşa
 18. Güngöre
 19. Kağıthane
 20. Küçükçekmece
 21. Sarıyer
 22. Silivri
 23. Sultangazi
 24. Şişli
 25. Zeytinburnu

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat​

şehir için evden eve nakliyat

Türkiye’nin neresinde olursanız olun şehir içi evden eve nakliyat işleriniz için çözüm üretebiliyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlere İstanbul’da başladıktan sonra sürekli olarak işimizi geliştirmiş, büyütmüş, Türkiye’nin tüm illerinde şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermiş bulunuyoruz. 

Şehir içi taşımacılık işlemleriniz için rezervasyonunuzu şimdiden yaptırabilir, Kamyontaksi farkı ile, en uygun fiyatlarla taşınma işlerinizi çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca şehir içi parça eşya taşıma işleriniz içinde bize ulaşabilir kiralık panelvan araçlarımız ile bu işlerinizi de rahatlıkla bitirebilirsiniz. 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat​

şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat, bizim uzmanlık alanlarımızdan biridir.

İstanbul merkezli firmamız Türkiye’nin her yerine şehirler arası evden eve nakliye hizmeti vermekle birlikte,  İzmir, Bursa, Muğla, Antalya, Ankara, Adana, Edirne ve bu şehirler arasında kalan diğer şehirlere düzenli olarak eşya taşımacılığı yapmaktadır.

İller arasında yapmak istediğiniz taşıma işlemleri için bizi 3 gün öncesinden arayıp haber vermeniz yeterli olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme​

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Evden Eve Nakliye hizmetimiz standart bir hizmet olarak gözükse de standart değildir. Ekstra isteklerinizden biri de eşyalarınızın tarafımızdan ambalajlanması, paketlenmesi, mobilyaların sökülerek tekrar montajının yapılması.

Eşyaların paketlenmesi, ambalajlanması, mobilya ve beyaz eşyaların sökülüp tekrar montajının yapılması kolay değildir

Basit bir iş olarak gözükse de aslında bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu yüzden tecrübeli bir ekibin bu konuda çalışması gereklidir. 

Eşyaların alınacağı adresten taşınacağı adrese hasar görmeden taşınması, sökülen mobilyanın tekrar eski haline getirilerek yeni yerine yerleştirilmesi çok önemlidir.

Yoğun olarak çalışıyor olabilirsiniz. Tek başınıza, eşyaların paketlenmesini yapamayabilirsiniz veya vaktiniz olup eşya paketleme konusunda tecrübesi bulunmayan biri olabilirsiniz. 

İşte bu noktada paketleme konusunda uzman ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

paketleme elemani

Asansörlü Evden Eve Nakliyat​

asansörlü evden eve nakliyat

Evden Eve yapılacak olan taşıma işlemlerinizde pratik taşınma yollarından biri olan Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetimize genellikle çok katlı binalardaki üst katlara taşınan müşterilerimiz tercih etmektedir.

Merdivenlerin dar olduğu, eşyaların çıkartılırken zor olacağı binalarda ya da piyano gibi değerli ve hassas bir eşyaya sahip olan müşterilerimiz asansörlü taşınma tercih eden müşterilerimiz arasında yer almaktadır. 

Asansörlü nakliyat ile taşınma yöntemi maliyetli olsa da pratik ve hızlı bir yöntem olduğundan dolayı bir çok taşınma işleminde kullanılmaktadır.

Nakliye asansörleri 25.kata, 70 metre yüksekliğe kadar eşya çıkartıp, indirebilmektedir. 

Nakliyat fiyatları bölümünde de açıklayacağız bu bilgiyi ama burada da açıklamakta fayda var, genellikle asansörler çalıştıkları saat üzerinden ücretlendirilir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat​

sigortalı evden eve nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat yapıyor musunuz? sorusu en çok karşılaştığımız sorulardan bir tanesidir ve önemli bir konudur. 

Nakliye sigortası nedir?

Nakliyat sigortası, anlaşma yapılan sigorta firması tarafından, nakliye esnasında eşyalarınızı koruma altına alan bir güvencedir. Eşyalarınızın zarar görme durumunda zararı karşılamayı hedefler.

Standart evden eve nakliyat hizmetinde eşyalar sigortalı değildir. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı olan bir durumdur. Siz istemedikçe eşyalar sigortalanmaz. 

Kıymetli eşyalarınız varsa sigortalı taşıma talep edebilirsiniz. 

Hizmet alırken sigorta yapılmasını talep ettiyseniz sigorta poliçenizi istemeyi sakın unutmayınız.

Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Şirketi​

evden eve nakliyat eşya depolama şirketi

Eşya depolama ihtiyacının en başında evde ya da iş yerinde eşyaları yerleştirecek yeterli alan bulunmaması geliyor.

Tabi bununla birlikte, kentsel dönüşümden dolayı geçici süre ailesinin yanına yerleşenler, yurt içi ve yurt dışına iş için seyahate çıkıp, evlerinde olmadıkları süre boş yere kira ödemek istemeyenler ev eşyası depolamaya ihtiyaç duymaktalar.

Günümüzde bu hizmetten ekonomik fiyatlarla faydalanmak mümkün.

Evden eve nakliyat eşya depolama şirketi arayan müşterilerimiz eşyalarını depolatmadan önce şu özellikleri aramalıdırlar.

 • Eşyaların profesyonel ambalajlanması
 • Eşyaların profesyonel paketlenmesi
 • Eşyaların zarar görmeden, profesyonelce taşınıp istiflenmesi.
 • Eşyaların depolanacağı alanın temiz ve sel gibi eşyalara zarar verecek olumsuz durumlardan korunacak şekilde olması.
 • Depolamayı yapacak firmanın taşıma ve depolama için yetki belgesinin olması
 • Depolamayı yapacak eşya depolama şirketinin sigorta yetkisinin olması.
 • Eşyaların güvenliği
 • Haşere ve istenmeyen canlılara karşı korunma ve takip
 • Tecrübe

 

Depolama işlemi ayrı bir yatırım, bilgi ve tecrübe isteyen başlı başına bir iştir.

Bizi arayarak bu konuda da bilgi alabilirsiniz. Eşya depolama işlerinizde de en iyi yardımcınız olmaya hazırız.

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri​

evden eve nakliyat tavsiyeleri

Paketleme, ambalajlama, sökme-takma gibi işlemleri kendisi yapmak isteyen müşterilerimiz için işlerini kolaylaştıracak yada eşyaların zarar görmesini engelleyecek bir takım tavsiyelerde bulunduk. 

Taşınma sürecinizin en iyi şekilde ilerlemesi için dikkat etmeniz gereken hususların bir kısmı aşağıda belirtilmiştir.

 • Çizilmemesi ve hasar görmemesi için özellikle mobilyaların ve beyaz eşyaların paketlenmesine özen gösterin. İnce patpatlardan kullanmak yerine daha kalın malzemeler kullanın.
 • Bardak, tabak, vazo gibi cam eşyaları patpatlarla veya gazete kağıtlarıyla güzelce sarın, koliye yerleştirdiğiniz eşyaların hareket etmemeleri için kolide kalan boşlukları doldurun. Bunun için yine patpat ve gazete gibi malzemeler kullanabilirsiniz.
 • Kolilerinize eşyalarınızı yerleştirirken özen gösterin. Kolileri kapanmayacak şekilde doldurmayın.
 • Oluşturacağınız kolilerin ortalama bir insanın taşıyabileceği ağırlıkta hazırlayın.
 • En hassas paketleme gerektiren eşyalardan biri de televizyon paketlemesi. Sebebi ise televizyonun ekran kısmının darbelerden çok iyi korunması gerektiğidir. Bu neden ile televizyonu paketlerken kalın patpatlar ile defalarca sarın. Hiç bir paketleme malzemesi bulamıyorsanız battaniye gibi kalın bir malzeme ile sarmanız iyi olacaktır. Ambalajlama yaparken ürünün (televizyonun) hiçbir yerinin açıkta kalmadığına emin olun.
 • Kıyafetlerinizi koliye katlayarak koyun. Bu size kolide fazla yer kazandıracak ve bir koliye daha fazla kıyafet koymanızı sağlayacaktır. Hurç gibi bir şey kullanacaksanız da bu şekilde yapmanızı öneririz.
 • Kolileri doldurmadan önce, kolinin alt kısmı bantlı ise bu bantın sağlamlığını kontrol edin. Ömrünün sonuna gelmiş bir bant var ise kolideki bantı söküp yeni bir bant yapıştırın.
 • Kolilerin bantlamak için kullanacağınız bantın kalitesine de çok dikkat etmelisiniz. Kalitesiz bir bant kolinin nakliyat esnasında açılmasına ve eşyanın zarar görmesine neden olabilir.
 • Sökeceğiniz mobilya gibi eşyaların civata, somun, vida vb. malzemelerini mutlaka bir arada bulundurun. 1-2 malzeme kaybetmeniz, mobilyanızı tekrar eski haline getiremeyeceğiniz anlamına gelir.
 • Mobilya sökme konusunda uzman değilseniz, mobilyayı sökerken neyi nereden söktüğünüze çok dikkat edin, gerekirse bir sticker (etiket) yardımı ile numaralandırın. Söktüğünüz her parçaya sökme sırasına göre 1,2,3,4,5.. diye numaralar yapıştırın. Böylece tekrar montaj yaparken numara sırasına göre montaj yapar, mobilyayı tekrar eski haline geri getirebilirsiniz.
 • Avizelerinizi sökerken veya takarken elektrik şalterinin kapalı olduğundan emin olun. Elektrik akımına kapılmanız size ciddi zararlar verebilir.
 
Umarız bu bilgiler işinize yarar ve faydalanırsınız.

Nakliyat Araçları Nelerdir?

nakliyat araçları nelerdir

Taşınma ihtiyacınıza göre, maliyeti düşürmek ve sizlere daha uygun fiyata hizmet verebilmek adına araç filomuzda her sınıftan araç bulundurmaktayız. Bu araçlar en küçük sınıf olan kamyonetten, en büyük sınıf olan tır olarak adlandırdığımız araçlardır.

Kullanılacak aracı genelde biz belirlemekteyiz, çünkü taşınacak eşyaya göre araç belirlememiz çok önemlidir.

Küçük nakliye aracı eşyalarınızı alamayacağı gibi, büyük seçilecek bir araç ise fazla yakıt tüketerek işin fiyatını etkileyecektir.

1+1, 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2, 5+1, 5+2… Dairenizin boyunu ne olursa olsun, her dairenin eşyasını alabilecek kapasitede nakliye aracımız mevcut olup, sürekli olarak filomuza yeni araçlar eklenmektedir.

En çok kullandığımız nakliye araçları listesi bunlardır : 

 1. Fiat Ducato Panelvan
 2. İveco Daily Panelvan
 3. Renault Master Panelvan
 4. Renault Master Kamyonet
 5. Ford Transit Kamyonet
 6. İveco Daily Kamyonet
 7. Isuzu Npr Kamyon
 8. Mitsubishi Fuso Kamyon
 9. Ford Cargo Kamyon

 

Tüm nakliye araçlarımızı görmek ve incelemek için araçlarımız bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları​

evden eve nakliyat fiyatları

Vereceğimiz Evden Eve Nakliyat hizmeti için belirlenmiş sabit bir fiyat yoktur. 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları, sizde taktir edersiniz ki bir çok unsura bağlı olarak değişkenlik gösterir

Bu unsurlar nelerdir?

 • Eşyanın alınacağı ev adresi ile taşınacak evin adresi arasındaki mesafe.
 • Nakliyat işleminde kullanılacak nakliye aracının küçüklüğü-büyüklüğü.
 • Eşyanın alınacağı evin kaçıncı katta olduğu ve eşyanın taşınacağı adresteki evin kaçıncı katta olduğu.
 • Eşyanın alınacağı adresteki binada ve taşınacak adresteki binada asansör bulunup bulunmadığı.
 • Taşınacak eşyaların paketlenip, paketlenmeyeceği. Bu maddeye ek olarak ambalajlamada kullanılacak malzemenin miktarı.
 • Eşyalarınızı taşıtırken Sigortalı Taşımacılık hizmetimizden faydalanıp faydalanmayacağınız.
 • Taşıma işlemi gerçekleştirilirken Asansörlü Nakliyat Aracı kullanılıp kullanılmayacağı.
 • Evdeki mobilyaların sökülüp, montajının yapılacak yada yapılmayacak olması.
 • Beyaz eşyaların montajının yapılacak yada yapılmayacak olması.
 • Avizelerin sökülüp montajının yapılacak yada yapılmayacak olması .
 • Taşınma operasyonunda çalışacak taşıma personeli sayısı.
 • Taşıma için harcanacak toplam zaman.
 • Eşyaların alınacağı ve taşınacağı adres arasında gidilecek yolda, köprü, ücretli yol, vapur vb. gibi ekstra oluşabilecek maliyetler.

En Ucuz Evden Eve Nakliyat

en ucuz evden eve nakliyat

En ucuz evden eve nakliyat firması olduğumuzu iddia etmiyoruz ancak işimizi en uygun fiyatlarla, en profesyonel şekilde yapıyoruz. Her ürün ve hizmette olduğu gibi bir şeyin çok ucuz olması her zaman kalitenin düşmesine sebep olmaktadır.

Burada yapılacak işlem hayatımızda büyük öneme sahip, yaşamımıza ait parçalar, eşyalar olduğundan, en ucuz olan değil en uygun olanın aranması gerektiğini düşünüyoruz.

Biz Kamyontaksi olarak fiyatlarımızı her zaman optimum seviyelerde tutarak almış olduğunuz hizmetlerin mutluluğu kadar ödeyeceğiniz ücretinde sizleri mutlu etmesi gerektiğine inanıyoruz. 

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Ücretleri

şehir içi evden eve nakliyat ücretleri

Şehir içi evden eve nakliyat ücretleri yapılacak işin ne olacağına bağlı olarak değişir ancak şehirlerarası nakliyata göre çok daha uygundur. 

Bunun başlıca sebepleri şunlardır :

 • Şehir içinde yapılacak nakliye işlemlerinde tüketilecek yakıt miktarı az olacağından fiyata doğrudan etki eder bu da nakliye fiyatlarını düşürür.
 • Çalışacak taşıma ekibi yevmiye usulü ücret almaktadır. Şehir içine yapılacak bir nakliye daha kısa sürede tamamlanacağından bu da taşıma personeline ödenecek ücreti etkileyecek, maliyeti düşürecektir.
 • Ve en önemlilerinden bir taneside taşıma işleminin tamamlanacağı süre. Şehir içinde taşınacak 2+1 daire 4-5 saat gibi bir sürede tamamlanıp başka bir taşıma işlemine gidilirken, şehir dışına yapılacak nakliyelerde minimum 10-12 saati bulmakta ve fiyatı doğrudan etkilemektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları, şehir içi fiyatları gibi sabit değildir.  Bu fiyatlarda yapılacak işe göre değişmektedir. 

Şehirler arası nakliye fiyatlarını etkileyecek en büyük maddeler şunlardır : 

 • Günümüzde yakıtın ne kadar yüksek fiyatlı olduğunu hepimiz biliyoruz. A şehrinden B şehrine olan mesafe uzadıkça tüketilecek yakıt miktarı artacak bu da doğrudan fiyatı yükseltecektir. Taşıma yapılacak 2 şehir arasındaki kilometre ne kadar az ise fiyat o kadar düşük olacaktır.
 • Taşıma personeli şehir dışına çıkacağından 2 yevmiye alacak bu da doğrudan fiyatın yükselmesine neden olacaktır. 
 • Şehir içinde köprü, otoyol, vapur gibi ekstra ücretler genelde olmamaktadır. Şehir dışına yapılan nakliye işlemlerinde ise bu böyle değil. İllaki bir otoyoldan geçilmekte bu da fiyatı yükseltmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

asansörlü evden eve nakliyat fiyatları

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili daha net fiyatlar belirtebiliriz. İlgili bölümde de bahsettiğimiz gibi nakliye asansörleri saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Saatlik ortalama 500 TL ile 800 TL arasında değişen asansör fiyatları mevcuttur. En sağlıklı bilgiyi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Al

evden eve nakliyat fiyat al

Şimdi en iyi fiyatlarla evden eve nakliye hizmeti almak için bizi arayabilir, evden eve nakliyat fiyat al bbölümünden teklif isteyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Örneğin; Mersin’deki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 3 gün önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Evet taşıma esnasında avizeleriniz, perdeleriniz, storlarınız sökülüp yerlerine takılır.

Evet ekiplerimizde marangoz, elektrikçi, tesisatçı mutlaka vardır.

SON KISIM

Evden eve nakliyat ile ilgili vermiş olduğumuz bu bilgiler umarız sizi memnun etmiştir.Çok fazla uzatmadan, kısa bilgiler ile sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Blog sayfamızda yazmış olduğumuz diğer faydalı bilgileri inceleyerek, daha fazla bilgi sahibi olabilir ve işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Biz Hazırız!

Haftanın 7 günü 09.00 – 20.00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz.

Özet
Evden Eve Nakliyat
Hizmet Tipi
Evden Eve Nakliyat
Hizmet veren
Kamyontaksi,
Fındıklı Mah. Petrol Sok. No17,Maltepe,İstanbul-34380,
Telephone No.+905527313191
Bölge
Türkiye
Açıklama
Evden eve nakliyat şirketi Kamyontaksi ile taşınma işlemleriniz hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme kavuşuyor.