parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça Eşya Taşıma hizmetimize hoşgeldiniz. Mobilya, beyaz eşya, çeyiz, masa, sandalye, koli vb. gibi eşyalara parça eşya diyoruz ve nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz diğer hizmetler gibi, bu hizmetimizi de profesyonelce yapıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan nakliyat şirketimiz ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet veriyoruz. İstanbul’dan yüklenecek parça eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine teslim edebiliriz. Şehir içinde yoğun olarak Parça Eşya Taşımacılığı yapan firmamız, diğer şehirlere de eşya yollamanıza olanak sağlıyor. Özellikle Ankara, İzmir, Antalya, Kayseri, Bursa, Trabzon gibi büyük şehirlere sürekli olarak parça eşya taşımacılığı yapmaktayız.

Parça eşyalarınızın taşınması için farklı araç seçeneklerimizi sürekli olarak şirketimizde hazır bulunmakta ve haftanın 7 günü bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Parça eşyalarınızın taşınması için en küçük boy kamyonetten en büyük boy tip araçlara kadar her türlü yük kapasitesini taşıyabilecek, taşınma ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Araçlarımız mevcuttur.

Bu hizmetimizden faydalanırken, eşyalarınızın taşınması ve hatta ambalajlanıp paketlenmesi için yardımcı taşıma personeli talebinde de bulunabilirsiniz. Taşınacak eşyalarınızın, özenle paketlenip taşınması ve işlerinizi hızlandırmaktan memnuniyet duyarız. Bizim işimiz bu.

Eşyalarınızın nasıl paketleneceğini ve taşınacağını dert etmeyin. Yardımcı personellerimiz işinde uzman, bu konuda tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları Nelerdir?

Parça eşya taşıma fiyatı için belirlediğimiz bir fiyat yoktur. Taşınacak eşyanın miktarına ve alınıp bırakılacağı adres arasındaki mesafeye göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı bizimle İletişim kurarak en doğru fiyatı öğrenebilirsiniz.