Kiralık Kamyonet

Günlük, Aylık, Şoförlü kamyonetler ile nakliye işlemlerinizi çözüme kavuşturun.

Nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz birçok hizmetin yanı sıra kiralık kamyonet hizmetimiz ile de bireysel ve kurumsal müşterilerimize çözüm üreterek en iyi yardımcıları olmaya devam ediyoruz.

Araç Çeşitliliği

Her ihtiyaca yönelik, açık ve kapalı kasa, araç çeşitliliği sağlıyoruz.

7 Gün Hizmet

Haftanın 7 günü sizlere hizmet vermek ve taşıma işlemlerinize yardımcı olmak için buradayız!

Uygun Fiyat

Kamyontaksi, en uygun fiyatlar ile kamyonet kiralamanızı sağlar.

Nakliye işlemlerini çözüme kavuşturmak isteyen kişi ve kurum, çeşitli nakliye ihtiyaçlarından, pratik ve ekonomik olmasından dolayı kiralık kamyonete ihtiyaç duyuyor. 

Arama motorlarında ve çeşitli mecralarda, kiralık kamyonet, günlük kiralık kamyonet, saatlik kamyonet kiralama, şoförlü kamyonet kiralama, nakliye aracı kiralama gibi kelimeler ile araştırmalar yaparak, kendilerine çözüm üretebilecek firmalara ulaşmaya çalışıyor. 

Belki de bunlardan biri de sizsiniz.

Müşterilerimiz

Bireysel Müşterilerimiz

Bireysel müşterilerimizin bir çoğu eşyasını kendisi taşımak isteyen, yazlığına – ailesine – akrabasına fazla eşyalarını göndermek isteyen, az eşyası olan, çeşitli eşyalar satın alan ve öğrenci – bekâr kişiler oluşturuyor.

Kurumsal Müşterilerimiz

Kurumsal müşterilerimizin genelini ise kamyoneti arızalanan, kamyonetini satmış yeni kamyonet alacak ya da hiç kamyoneti müşterilerimiz oluşturuyor.

Bunun kurumsal markalar ve bu markalarla çalışma yapan lojistik firmaları da, dağıtım operasyonlarında, sözleşmeli olarak, şoförlü kamyonet kiralayarak işlerinin sürekliliğini sağlayan müşterilerimiz arasında.

Şimdi bizi arayarak veya whatsapp iletişim hattımız üzerinden bize ulaşarak araç seçenekleri ve fiyat bilgisi hakkında alabilir, kamyonet kiralayabilirsiniz