Kiralık Kamyonet Şirketi İstanbul

kamyonet kiralama şirketi

Kiralık Kamyonet İstanbul Şirketi Kamyontaksi’ye hoşgeldiniz. Merhaba… Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz, kiralık kamyonet hizmetimiz ile yük ve eşyalarının çok daha pratik bir şekilde taşınmasını sağlıyorlar. Üstelik çok ekonomik fiyatlarla.
Biz kiralık kamyonet arayan müşterilerimiz için haftanın 7 günü çalışıyoruz.
İşte detaylar…

istanbul kamyonet kiralama şirketi

İstanbul Kiralık Kamyonet Şirketi Kamyontaksi!

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan merkezimiz ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine nakliyat hizmeti veriyoruz. Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma hizmetlerimizi müşterilerimize sunarken gelen talepler doğrultusunda bu kamyonet kiralamayı da hizmetlerimiz arasına ekledik.

Bazen bir parça mobilya, beyaz eşya, şirketinize ait bir yük, hatta gelin çeyizi taşınması gerebiliyor ve bunun için en iyi araç bazen küçük bir kamyonet oluyor. Bu ihtiyacı göz ardı etmedik ve çözümledik.

Maltepe’de bulunan şirketimizde farklı çeşitlerde ve boyutlarda, her ihtiyaca uygun olacak şekilde, sürekli olarak kamyonet bulunduruyoruz.
Kamyonet kiralama ile ilgili veriyor olduğumuz bilgilerin arasında bir bilgi daha vermek istiyoruz.

Bu hizmetimizi sizlere sunarken, bu hizmetiniz yanında başka ihtiyaç olduğunu da tespit ettik. Ve her zaman dediğimiz gibi, en iyi yardımcınız olmaya hazırız.

paketleme kamyonet

Günlük Kiralık Kamyonet

Günlük kiralık kamyonet arayanlar için şu bilgiyi verebiliriz. Araçlarımız genellikle günlük olarak lanse edilse de, iş bazında araç göndermekteyiz.

Yolladığımız şoförlü kamyonetler 24 saatlik anlaşma dahilinde değil yapılacak işin saati kadar orada bulunmaktadır.

Taşıma Personeli ve Ambalajlama

Müşterilerimiz gerek vakitleri olmadığından, gerekse farklı sebeplerden dolayı hassas eşyalarının paketlenmesi ve taşınması konusunda da desteğe ihtiyaç duyabilmektedirler. Genellikle bay müşterilerimiz paketlemede, bayan müşterilerimiz taşıma konusunda talep oluşturmakta. Biz bunu da düşündük. 🙂

Kiralık kamyonet hizmetimize ek olarak, işinde uzman taşıma personeli hizmeti de veriyoruz. Ve tabi ki bu personel kaliteli ambalaj malzemeleri ile eşyaların paketlenmesini de yapabiliyor. Bu ek hizmetin taşıma işlerinizi hızlandırıp, sizi bu işlerde 2-0 öne geçireceğine eminiz.

kiralık kamyonet çeşitleri

Kiralık Kamyonet Çeşitleri Nelerdir?

Araç seçeneklerimizi ve kapasitelerini de merak ediyor olabilirsiniz. Taşıma kapasitesi ile alakalı öncelikli olarak bilgi vermek gerekirse şirketimizde kiralık kamyon seçenekleri de var. Çünkü kamyonetin de taşıyamayacağı yükler olabiliyor.

Bu sebeple 2 metreden 7 uzunluğa sahip, 1,5 tondan 15 tona kadar taşıma kapasiteli araçlarımız mevcut ve bir çok aracımız var. Taşıma kapasitesi ile alakalı en ufak bir endişeniz olmasın. Yani tonaj ile alakalı bir sorunumuz yok.

Araç seçeneklerimiz arasında tercih yaparken az kapasitedeki eşyalarınız için en küçük kamyonet olan Hyundai H100 Kamyonet seçeneğini tercih edebilirsiniz. Orta kapasitedeki eşyalarınız için Ford Transit Kamyonet tercih edebilirsiniz. Eğer eşyam çok diyorsanız, 4.60 uzunluğa sahip Renault Master Kamyonet Kapalı Kasa aracımızı tercih edebilirsiniz, en büyük kamyonetimiz budur. Kapasite olarak büyük bir 2+1 evin eşyasını bile rahatlıkla alabilmektedir.. Taşınacak yükün kapasitesiyle alakalı bir durum. Eğer hangi tip aracı kiralamanız gerektiği konusunda bir fikriniz yoksa, bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Kamyonet seçeneklerimize gelince şuan bünyemizde bulunan araç listesi aşağıdadır.

 • Ford Transit Kamyonet Kapalı Kasa
 • Hyunda H100 Kamyonet Kapalı Kasa
 • Kia Bongo Kamyonet Kapalı Kasa
 • Renault Master Kamyonet Kapalı Kasa

Kamyonet Kiralama İle İlgili Ek Bilgiler :

Şirketimizde haftanın 7 günü hizmetinizde. Genellikle günlük kamyonet kiralama hizmeti veriyoruz. Ve kamyonetlerimizi sadece şöförlü olarak kiraya veriyoruz. Önceki bilgiler de belirttiğimiz gibi şirketimiz İstanbul, Maltepe’de. Taşınacak yük ve eşyalarınızı alıp Türkiye’nin her yerine kilometre ve şehir sınırı olmaksızın götürebiliyoruz. Kiralama yapmak için herhangi bir belge, şart istememekteyiz.

Şöförsüz olarak kiralama talebinde bulunan müşterilerimize bilgi :

Bu yönde talebi olan müşterilerimizi de bilgilendirmek gerekirse, şöförsüz olarak kiraya vermeme sebebimiz nakliyat esnasında oluşabilecek herhangi bir kaza, bela durumunu tamamen üstlenmemiz ve şirketimizden başka kimseyi herhangi bir olumsuzlukla uğraştırmak istemememiz.

Uzun dönem kiralama yapmak isteyen müşterilerimize bilgi :

Bazı kurumsal müşterilerimiz aylık, 6 aylık, yıllık olarak şöförsüz araç kiralama talebinde bulunmaktadırlar. Uzun dönem kiralama yapmamaktayız.

Ek bilgiler hakkında sormak istediğiniz başka şeyler varsa bizimle iletişim kurduğunuzda sorabilirsiniz.

Eğer kamyonet tipi bir aracın eşyalarınızın taşınması için fazla büyük olduğunu yada uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız Kiralık Panelvan hizmetimizi de incelebilirsiniz.

Tüm araç araç seçeneklerimizi Araçlarımız bölümünden de inceleyebilirsiniz.

kamyonet kiralama fiyatları

Kiralık Kamyonet Fiyatları Ne Kadar?

Ve tabi kiralama yapacak müşterilerimiz için en önemli konulardan bir tanesi de maliyet. Uygun fiyatlar ile maksimum performansı yaratacağımıza emin olabilirsiniz. Çünkü sizin memnun olmanız ve referansınız bizim için çok önemli ve değerli.
Kamyonet kiralama fiyatları için belirlemiş olduğumuz net bir fiyat listesi yok. Ancak içiniz rahat olsun. Birlikte oluşturacağımız fiyatlar alacağınız hizmet kalitesine göre, piyasadaki en iyi fiyatlar olacak. Öncelikli olarak farklılıklar nedir ona bakalım.

Fiyatlar neye göre farklılıklar gösteriyor?

 • Taşımada kullanılacak kamyonet tipi.
 • Aracın yapacağı kilometre.
 • Taşımada kullanılacak yakıt.
 • Kamyonet kiralama süresi.
 • Köprü, vapur, otoyol gibi ekstra ücretler
 • (İhtiyacınız varsa) taşımada çalışacak personel sayısı.
 • (İhtiyacınız varsa) Paketlemede kullanılacak ambalaj malzemesinin miktarı.

Şimdi en iyi kiralık kamyonet fiyatı alıp, kamyonet kiralama işleminizi tamamlamak için bizi İletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz..

Sevgiler, Saygılar…