Kiralık Kamyonet Pendik’te %20 İndirim

kiralık kamyonet pendik

Pendik’te kiralık kamyonet arayan müşterilerimize müjde!
Kiralık Kamyonet Pendik hizmetinizde.

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine sunmuş olduğumuz Kiralık Kamyonet hizmetimizi Pendik ilçesine de sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İşte detaylar…

kiralık kamyonet pendik sayfa görseli

Kiralık Kamyonet Pendik Bilgileri

Parça eşya ve yüklerin taşınması için en çok kullanılan araç tipinin kamyonetler olması aşikar. Bu sebep ile Evden eve nakliyat ve parsiyel eşya taşıma hizmetlerimizin yanında, yük ve eşyalarını kendileri taşımak isteyen müşterilerimize Pendik‘te şöförlü kiralık kamyonet hizmeti sunduk.

Bugün bu bölgeden bizi arayan ve bu hizmetimizden faydalanan bir çok müşterimiz bulunmakta.

Genellikle çeyiz taşıma, koltuk, mobilya, dolap, beyaz eşya gibi malzemeleri taşımak için bizi arayan müşterilerimiz, İstanbul’dan yazlıklarına da eşya sevkiyatı yapmaktadırlar.

Pendiğin bazı kısımlarınki yollar dar olduğundan dolayı, kamyonun giremediği yerlere kamyonetler rahatlıkla giriş yapmakta ve işler sorunsuz bir şekilde sürdürülmektedir.

Müşterilerimiz memnun olsunlar diye, fiyatlarımızı da minimumda tutuyoruz.

Araçlarımız genellikle günlük olarak kiralanıyor ve sadece şöförlü olarak kiraya veriliyor. Şöförsüz kamyonet kiralaması yapmıyoruz.

Bu hizmetimize ek olarak parsiyel eşyalarınızın taşınması için taşıma personeli (hamal) da talep edebilirsiniz. Bu konuda da size yardımcı olabiliriz.

Araçları şöförlü olarak yolladığımızdan herhangi bir belge de istememekteyiz. Ayrıca kredi kartı zorunluluğu da yok.

Pendik’te nakliyat ihtiyacı olan tüm müşterilerimiz bu hizmetimizden faydalanabilirler.

Pendik’te Kamyonet Kiralama Fiyatları

Bu hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için tabiki en önemli unsurlardan biri de fiyat. Fiyatlarımız harcanacak zamana, yapılacak kilometreye, göre farklılıklar gösterir. O neden ile İletişim bilgilerimizden bize ulaşın. En iyi kamyonet kiralama fiyatları için bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir