Kiralık Kamyonet H100 İstanbul

kiralık kamyonet h100 istanbul

Kiralık kamyonet mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Kiralık Kamyonet H100 İstanbul olarak arama yaparak veya farklı aramalar ile internet sayfamıza ulaşan bireysel ve kurumsal müşterilerimize şunu diyebiliriz ki hoşgeldiniz. Doğru adrestesiniz. 🙂

İstanbul -Maltepe merkezli nakliyat ve kamyonet kiralama şirketimiz ile tüm nakliyat ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan şirketimizden kiralayacağınız şöförlü araç ile Türkiye’nin her yerine yük ve eşyalarınızın taşınmasını kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik bu hizmetimize ek hizmetlerimizde mevcut.

Yazının devamını inceleyin…

kiralık h100 kamyonet istanbul

Kiralık Hyundai H 100 Kamyonet İstanbul Bilgileri

Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki, görselde kullanmış olduğumuz H100 kamyonet, sizlere daha iyi bir görüntü sağlamak için kullandığımız görseldir. Filomuzda açık kasalı Hyundai H100 bulunmamaktadır. Sadece kapalı kasa araçlarımız mevcuttur.

Sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetlerimize eklemiş olduğumuz Kiralık Kamyonet hizmetimiz ile yukarıda da bahsettiğimiz gibi yük ve eşyalarınızın taşınmasını kolaylaştırabilirsiniz. 

Bu araçtan ve performansından bahsetmek gerekirse şirketimizin Nakliyat Araçları arasındaki en küçük kamyonet olmasına rağmen en çok iş yapan araçlardan biri olma ünvanını da elinde bulundurmaktadır. Kendi klasmanında bulunan diğer kamyonetlere nazaran, tüketmiş olduğu yakıt ve taşıma kapasitesi ile  Hyundai H100 Kamyonet göz bebeğimiz diyebiliriz. 

Hyundai H100 Kamyonet kiralamak için yapmış olduğunuz aramada oldukça haklısınız. Bu işin içinde olan kişiler olarak tavsiye ettiğimiz ve önerdiğimiz bir araçtır. 

Bu araç ile neler yapılabileceği konusunda çok fazla detaya girmek istemiyoruz ancak bir çok müşterimiz mobilya, beyaz eşya, şirketine ait çeşitli yükler, koliler gibi taşınması gereken şeyleri bu araç ile taşımayı tercih etmektedirler. Hatta ve hatta gelinlerin çeyizleri bile genellikle bu araç ile taşınıyor… 

Biz size araç ölçülerimizden bahsedelim nakliye işinize uygun olup olmadığına siz karar verin.

Hyundai H100 Kamyonet Kasa Ölçüleri

Kasa Boyu : 285 cm
Kasa Eni : 170 cm
Kasa Yüksekliği : 220 cm

Önceki yazdıklarımızda belirttiğimiz gibi açık kasa kamyonetimiz bulunmamaktadır. Tüm araçlarımız kapalı kasa diyebileceğimiz tenteli kasa kamyonetlerden oluşmaktadır. 
Bu araç ölçülerinin yük ve eşyalarınızın taşınmasında yetersiz kalacağını düşünüyorsanız daha büyük araç seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. En ufak aracımız budur ama bilmenizi isteriz ki filomuz da 8 metre uzunluğa sahip araçlara kadar, tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek araç seçeneklerimiz mevcuttur.

Hyundai H100 Kamyonet Teknik Özellikleri

HYUNDAİ H100 MOTOR VE PERSORMANS

 • Motor Tipi : Dizel Motor
 • Motor Hacmi : 2497
 • Maksimum Güç : 130 Ps
 • Maksimum Tork : 255 Nm
 • Yakıt : Dizel
 • Maksimum Hız : 150 Km/s
 • 0-100 Km 18.7 Saniye
 • Vites : 6 İleri Manuel
hyundai h100 motor ve performans

HYUNDAİ H100 YAKIT TÜKETİMİ VE EMİSYON

 • Şehir İçi Tüketim : 12,1 lt/100 km
 • Şehir Dışı Tüketim : 8,0 lt/100 km
 • Ortalama Tüketim : 9,5 lt/100 km
 • Yakıt Deposu : 65lt
 • Şehir İçi Menzil : 537 km
 • Şehir Dışı Menzil : 812 km
 • Co2 Emisyonu : 250 g/km
 • Emisyon Standartı : Euro 5
hyundai h100 yakıt tüketimi ve emisyon

EK HİZMETLER

Nakliyat ihtiyaçlarını çok iyi bildiğimizden, Kiralık Hyundai H100 İstanbul hizmetine ek olarak, hassas olan yük ve eşyalarınızın paketlenmesi için ve taşınması için yardımcı taşıma personeli hizmeti de sunuyoruz.

Bu ek hizmetin nakliyat işlemlerinizde sizi 1 puan daha öne geçireceğini ve işlerinizi hızlandıracağını biliyoruz. Dilerseniz bu ek hizmetler ile ilgili talepte de bulunabilirsiniz.

Kiralık Hyundai H100 Fiyatları

Araç kiralama işlemleri yapılırken en önemli konulardan birinin de kiralama fiyatları olduğunu biliyoruz. Nakliyat ve kiralama hizmetlerimizi sunarken her zaman maksimum kalitede ve performansta hizmeti minimum fiyatlar ile sunmaya gayret gösteriyoruz.

Müşterilerimizi memnun etmek ve sürekli iş birliği yapmak için çabalıyoruz. 
H100 kiralama fiyatları ile ilgili bilgi vermek gerekirse, bu hizmetimiz için belirlemiş olduğumuz sabit bir ücretimiz bulunmamaktadır.

Sizde taktir edersiniz ki bir takım unsurlara göre maliyetler değişiklik göstermektedir ve ona göre fiyatlandırma yapmak gerekir.

FİYATLAR NEYE GÖRE DEĞİŞİYOR?

 • Hyundai H100 kiralama süresi.
 • Hyundai H100’ün yapacağı kilometre.
 • Hyundai H100’ün kullanacağı yakıt miktarı.
 • Kullanılacak vapur, köprü, otoyol, vb. ekstra ücretler.
 • (EK HİZMET ALINACAKSA) Paketleme ve taşımada çalışacak personel sayısı.
 • (EK HİZMET ALINACAKSA) Paketleme için kullanacak malzemenin miktarı.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddelere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.
Ve son bilgi olarak şunu belirtmeliyiz ki araçlarımız sadece ve sadece şöförlü olarak kiraya verilmektedir. Şöförsüz kiralık kamyonet bulunmamaktadır.

Haftalık, aylık yada daha uzun dönem kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz diğer kurumsal firmalar aracılığı ile kiralama yapmalıdırlar. 

İstanbul’da Kiralama yapmak isteyen müşterilerimize son bir tavsiye olarak, eğer bu araç tipinin taşıma kapasitesi ve kasa ölçüleri olarak yetersiz kaldığını düşünüyorsanız Kiralık Ford Transit Kamyonet seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. 

Şimdi daha fazla bilgi almak yada en iyi fiyatlar ile Hyundai H100 Kamyonet kiralamak için bizi arayabilirsiniz.

Mutlu yaşamlar dileriz.

Summary
Kiralık Kamyonet
Service Type
Kiralık Kamyonet
Provider Name
Kamyontaksi,
Fındıklı, Petrol sok. No17 ,Maltepe-34380,
Telephone No.+905353557695
Area
İstanbul
Description
Kiralık Kamyonet H100 İstanbul şirketi Kamyontaksi ile kamyonet kiralamak çok kolay. En uygun fiyatlarla Hyundai H100 kiralamak için tek yapmanız gereken sayfamızı incelemek ve bizi aramak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir