Kiralık Kamyonet H100 İstanbul

kiralık kamyonet h100 istanbul

Kiralık kamyonet mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Kiralık kamyonet H100 İstanbul olarak arama yaparak veya farklı aramalar ile internet sayfamıza ulaşan bireysel ve kurumsal müşterilerimize şunu diyebiliriz ki hoşgeldiniz.

Kiralık kamyonet arayışınız yük ve eşyalarınızı taşımak içinse :  http://www.kamyontaksi.com/parca-esya-tasima sayfamızı ziyaret ederek nakliye işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

İstanbul -Maltepe merkezli nakliyat ve kamyonet kiralama şirketimiz ile tüm nakliyat ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan şirketimizden kiralayacağınız şöförlü araç ile Türkiye’nin her yerine yük ve eşyalarınızın taşınmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Üstelik bu hizmetimize ek hizmetlerimizde mevcut.

Yazının devamını inceleyin…

kiralık h100 kamyonet istanbul

Kiralık Hyundai H 100 Kamyonet Bilgileri

Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki, görselde kullanmış olduğumuz H100 kamyonet, sizlere daha iyi bir görüntü sağlamak için kullandığımız görseldir. Filomuzda açık kasalı Hyundai H100 bulunmamaktadır. Sadece kapalı kasa araçlarımız mevcuttur.

Sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetlerimize eklemiş olduğumuz kiralık kamyonet hizmetimiz ile yukarıda da bahsettiğimiz gibi yük ve eşyalarınızın taşınmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Bu araçtan ve performansından bahsetmek gerekirse nakliyat araçlarımız içindeki en küçük kamyonet olmasına rağmen en çok iş yapan araçlardan biri olma ünvanını da elinde bulundurmaktadır.

Kendi klasmanında bulunan diğer kamyonetlere nazaran, tüketmiş olduğu yakıt ve taşıma kapasitesi ile  Hyundai H100 kamyonet göz bebeğimiz diyebiliriz.

Hyundai H100 kamyonet kiralamak için yapmış olduğunuz aramada oldukça haklısınız. Bu işin içinde olan kişiler olarak tavsiye ettiğimiz ve önerdiğimiz bir araçtır.

Bu araç ile neler yapılabileceği konusunda çok fazla detaya girmek istemiyoruz ancak bir çok müşterimiz mobilya, beyaz eşya, şirketine ait çeşitli yükler, koliler gibi taşınması gereken şeyleri bu araç ile taşımayı tercih etmektedirler.

Biz size araç ölçülerimizden bahsedelim nakliye işinize uygun olup olmadığına siz karar verin.

Hyundai H100 Kamyonet Kasa Ölçüleri

Kasa Boyu : 285 cm
Kasa Eni : 170 cm
Kasa Yüksekliği : 220 cm

Önceki yazdıklarımızda belirttiğimiz gibi açık kasa kamyonetimiz bulunmamaktadır. Tüm araçlarımız kapalı kasa diyebileceğimiz tenteli kasa kamyonetlerden oluşmaktadır. 
Bu araç ölçülerinin yük ve eşyalarınızın taşınmasında yetersiz kalacağını düşünüyorsanız daha büyük araç seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. En ufak aracımız budur ama bilmenizi isteriz ki filomuz da 8 metre uzunluğa sahip araçlara kadar, tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek araç seçeneklerimiz mevcuttur.

EK HİZMETLER

Nakliyat ihtiyaçlarını çok iyi bildiğimizden, Kiralık Hyundai H100 İstanbul hizmetine ek olarak, hassas olan yük ve eşyalarınızın paketlenmesi için ve taşınması için yardımcı taşıma personeli hizmeti de sunuyoruz.

Bu ek hizmetin nakliyat işlemlerinizde sizi 1 puan daha öne geçireceğini ve işlerinizi hızlandıracağını biliyoruz. Dilerseniz bu ek hizmetler ile ilgili talepte de bulunabilirsiniz.

Kiralık Hyundai H100 Fiyatları

Kiralama işlemleri yapılırken en önemli konulardan birinin de kiralama fiyatları olduğunu biliyoruz. Nakliyat ve kiralama hizmetlerimizi sunarken her zaman maksimum kalitede ve performansta hizmeti minimum fiyatlar ile sunmaya gayret gösteriyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek ve sürekli iş birliği yapmak için çabalıyoruz.

H100 kiralama fiyatları ile ilgili bilgi vermek gerekirse, bu hizmetimiz için belirlemiş olduğumuz sabit bir ücretimiz bulunmamaktadır. Sizde taktir edersiniz ki bir takım unsurlara göre maliyetler değişiklik göstermektedir ve ona göre fiyatlandırma yapmak gerekir.

FİYATLAR NEYE GÖRE DEĞİŞİYOR?

  • Hyundai H100 kiralama süresi.
  • Hyundai H100’ün yapacağı kilometre.
  • Hyundai H100’ün kullanacağı yakıt miktarı.
  • Kullanılacak vapur, köprü, otoyol, vb. ekstra ücretler.
  • (EK HİZMET ALINACAKSA) Paketleme ve taşımada çalışacak personel sayısı.
  • (EK HİZMET ALINACAKSA) Paketleme için kullanacak malzemenin miktarı.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddelere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ve son bilgi olarak şunu belirtmeliyiz ki araçlarımız sadece ve sadece şöförlü olarak kiraya verilmektedir.

Şöförsüz kiralık kamyonet bulunmamaktadır.
Haftalık, aylık yada daha uzun dönem kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz diğer kurumsal firmalar aracılığı ile kiralama yapmalıdırlar. Biz sadece iş bazında araç temin edebiliriz.

İstanbul’da Kiralama yapmak isteyen müşterilerimize son bir tavsiye olarak, eğer bu araç tipinin taşıma kapasitesi ve kasa ölçüleri olarak yetersiz kaldığını düşünüyorsanız diğer taşıma araçlarımızı inceleyerek işinize en uygun seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Şimdi daha fazla bilgi almak yada en iyi fiyatlar ile Hyundai H100 Kamyonet kiralamak için bizi arayabilirsiniz.

Mutlu yaşamlar dileriz.

Özet
Kiralık Kamyonet
Hizmet Tipi
Kiralık Kamyonet
Hizmet veren
Kamyontaksi,
Fındıklı, Petrol sok. No17 ,Maltepe-34380,
Telephone No.+905353557695
Bölge
İstanbul
Açıklama
Kiralık Kamyonet H100 İstanbul şirketi Kamyontaksi ile kamyonet kiralamak çok kolay. En uygun fiyatlarla Hyundai H100 kiralamak için tek yapmanız gereken sayfamızı incelemek ve bizi aramak.

2 thoughts on “Kiralık Kamyonet H100 İstanbul”

    1. Sayın Kalyoncuoğlu Dek. ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. telefon numaralarımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir