Karton Taşıma Kolisi Satan 20 İnternet Sitesi

taşıma kolisi satan siteler

Taşınma süreçlerinde mutfak malzemelerinizi, kırılacak eşyalarınızı, kıyafetlerinizi, ufak eşyalarınızı ve ıvır zıvır olarak tabir ettiğimiz bir çok şeyi toplamaya büyük katkı sağlayan ve taşınmasını kolaylaştıran koliler, gerçekten bu süreçteki en büyük ihtiyaçlardan biri…

karton-tasima-kolisi-satin-al

Biz de taşınma sürecinize yardımcı olabilmek ve işlerinizi hızlandırabilmeniz adına, karton taşıma kolisi satın al diye arattırma yaptığımızda karşımıza çıkan sonuçlardaki siteleri inceledik.

Sitelerin hepsini tek tek ziyaret ettik ve içlerinde en iyi olan 20 tanesini not aldık. Bu internet sitelerinde her ihtiyaca göre tek oluklu koli, çift oluklu koli, kapaklı koli gibi farklı çeşitlerde koliler mevcut.

Bazı internet sitelerinde satılan kolilerin kategorileri hazırlarken kıyafet taşıma kolisi, askılı elbise kolisi, bardak taşıma kolisi gibi ayırarak hangi ebatlarda koli alması gerektiğini bilmeyenler için fayda sağlamış. Bu sitelerden bazıları Herboykoli ve Kolici.

Karton taşıma kolilerinin yanı sıra, hassas eşyalarınızın korumasını sağlamak için kullanabileceğiniz patpat diye tabir edilen balonlu naylon, ve bant gibi diğer paketleme ve ambalajlama ürünleri de bu sitelerde mevcut.

Sitelerin tamamında online satın alma yapmak mümkün ve bir çoğu alacağınız ürünlerin teslimatı için kargo ücreti istemiyor.

Karton taşıma kolisi fiyatları ile ilgili incelemelerde de bulunduk ancak her firmada farklı fiyatlara rastladık. Tabi ki bu fiyatlar ürünün ebadına, adetine ve kalitesine göre de değişiklik gösteriyor.

Buradan sonraki gerekli incelemelere siz devam ederek işinize yarayacak en uygun karton taşıma kolisini satın alabilirsiniz.

Bu yazımızın sonunda sizin için hazırladığımız başka bir yardımcı konunun linkini göreceksiniz. Gerekli incelemelerinizi yaptıktan sonra o konuya da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Eğer karton taşıma kolisini parça eşya taşıma için arıyorsanız http://www.kamyontaksi.com/parca-esya-tasima bölümünü inceleyebilir, nakliye işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Umarız taşınma sürecinize ufakta olsa yardımımız dokunmuştur.

Karton taşıma kolisi satan yerler :

 1. Bauhaus
 2. Koçtaş
 3. Tekzen
 4. Avansas
 5. Hepsiburada
 6. Gittigidiyor
 7. Unipak
 8. Kolici
 9. Kolishop
 10. Ofix
 11. Kolicadde
 12. Kolikutu
 13. Evex
 14. Kolikutusatışı
 15. Kutukolisatışı
 16. Herboykoli
 17. Koliüretimi
 18. Kutukolim
 19. Koliciabla
 20. Koli724

Eğer bu içeriğimizi beğendiyseniz, taşıma kolisi nasıl hazırlanır? başlıklı içeriğimizi inceleyerek taşıma kolisi hazırlamanın püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

İyi taşınmalar dileriz.