İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Bodrum arası her gün karşılıklı seferlerimiz ile parça eşyalarınızın nakliyesi çok kolay. Kamyontaksi ile tanışın, eşyalarınızı taşıtın.

Nakliyat işlemlerinize yurt genelinde çözüm üreten Kamyontaksi ile İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma işleriniz artık çok kolay. Her gün karşılıklı olarak düzenlediğimiz nakliyat seferlerimiz ile hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz. 

Siz de rehber niteliğinde hazırlanan bu içeriği inceleyerek İstanbul’dan Bodrum’a yada Bodrum’dan İstanbul’a taşınması gereken yük ve eşyalarınızı kusursuz bir şekilde nakledebilirsiniz. 

İşte detaylar…

istanbul bodrum parça eşya taşıma

İstanbul Bodrum Nakliyat

Acil gönderilerinizi, panelvan araçlarımız ile jet hızında teslim ediyoruz.

Türkiye geneli vermiş olduğumuz nakliyat hizmetlerimizde en yoğun hattımız İstanbul – Bodrum nakliyat hattıdır. Her gün bir çok aracımız bu iki bölge arasında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 

Profesyonel ekibimiz ile düzenlemiş olduğumuz her gün karşılıklı seferlerimiz ile İstanbul’dan Bodrum’a, Bodrum’dan İstanbul’a taşınması gereken yük ve eşyalarınızın taşınması için en iyi yardımcınız olmaya hazırız.

İstanbul Bodrum Eşya Taşıma

Bu hizmetimiz ile parça eşya taşıma hizmetimizden de faydalanabilirsiniz, dilerseniz eşyalarınızın tamamını bir araç ile ulaşması gereken noktaya ulaştırabilirsiniz. İstanbul Bodrum parça eşya taşıma hizmetimiz nakliye ihtiyaçlarınız için tamamen ihtiyacınıza bağlı olarak özelleştirilebilir durumdadır. 

Eşyalarınızı size özel bir araç ile gönderebilir, başka müşterilerimize ait eşyalarla aynı araçta gönderip maliyeti de düşürebilirsiniz.  Konunun ilerleyen bölümlerinde eşyaların nasıl ve hangi araç tipleri ile taşındığı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. 

İstanbul Bodrum Nakliye Ambarları

Bir çok müşterimiz ambar kelimesine aşinadır ve çalışma mantığını bilir. Ambarlarda da İstanbul Bodrum parça eşya taşıma hizmetimiz gibi, aynı istikamete taşınacak olan bir kaç parça eşya bir araya getirilir ve taşıma maliyeti düşürülür.

İstanbul Bodrum nakliye ambarları da bizim vermiş olduğumuz hizmetin hemen hemen aynısını vermektedir. Ancak fiyat farkı olmamasına rağmen hizmet kalitemiz ve kullandığımız araçlar daha vip hizmet vermektedir.  

İstanbul Bodrum Motosiklet Taşıma

Türkiye geneli vermiş olduğumuz en yoğun hizmetlerden biri motosiklet taşımacılığıdır. Eşya taşımada olduğu gibi yine en yoğun bölgelerimizden biri olan Ege bölgesinde yoğun olarak motosiklet nakliyesi yapmaktayız. 

Eğer almak istediğiniz hizmet bu yöndeyse motosiklet nakliyesi bölümümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bu hizmetimiz ile de evinizin tamamındaki eşyaların profesyonel bir ekip tarafından paketlenip, ambalajlanıp sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlayabiliriz. 

İstanbul Bodrum Nakliyat Fiyatları

İstanbul – Bodrum nakliyat ücreti için belirlenmiş sabit bir ücret yoktur. Eşyalarınızın hacmine, ağırlığına, paketlemede kullanılacak malzeme miktarına ve İstanbul’da teslim edilecek noktaya göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden en sağlıklı fiyat bilgisini bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Fiyatların değişmesini sağlayan unsurların tam listesi : 

  • Eşyaların alınacağı ve teslim edileceği iki nokta arasındaki mesafe (km)
  • Eşyaların miktarı
  • Eşyaların ağırlığı
  • Eşyaların hacmi
  • Aciliyet durumu
  • Eşyaların alınacağı kat ve taşınacağı kat (opsiyonel)
  • Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak ambalaj miktarı (opsiyonel)
  • Taşıma için kullanılacak aracın tipi
  • Yükleme saati

İstanbul Bodrum Eşya Taşıma Fiyatları

Eşyalarınızın taşınmasını kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Eğer yardımcı taşıma personeli isterseniz profesyonel eşya taşıma ekibi yönlendirebiliriz. Eşya taşıma fiyatları da nakliyat fiyatlarında olduğu gibi, eşyaların taşınacağı kat durumları, eşyanın miktarına göre belirlenecek olan, operasyonda çalışacak personel sayısına göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Bodrum eşya taşıma fiyatları ile ilgili de müşteri hizmetlerimizden fiyat bilgisi isteyiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bodrum Arası Kaç Kilometre? Kaç Saat?

Google maps verilerine göre İstanbul Bodrum arası; 699 Km kilometre ve O-5 karayolu ile 8 saat 22 dakikadır. Bu bilgiler İl ve ilçe merkezlerine göre belirlenmiştir. 

istanbul-bodrum-arasi-kac-km-saat

İstanbul - Bodrum hattı hangi illeri kapsıyor?

İstanbul – Bodrum hattı dediğimiz hat; İstanbul – İzmit (Kocaeli) – Bursa – Balıkesir – Çanakkale, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla’yı kapsayan hattır. İstanbul’dan çıkış yapan bir araç Bodrum’a kadar gelmektedir. İş yoğunluğuna göre araçlarımız Marmaris, Datça, Fethiye bölgesine kadar devam etmektedir.

Bodrum'un hangi mahallelerine hizmetiniz var?

Bodrum’un tüm mahallelerine hizmetimiz bulunmaktadır. Bu mahalleler; Çirkan, Bitez, Akçaalan, Müskeli, Dirmiş, Karabağ, Yalıkavak, Umurca, Turgutreis, Bahçelievler, Kumbahçe, Cevat Şakir, Konacık, Eskiçeşme, Akyarlar, Yokuşbaşı Gündoğan, İslamhaneleri, Gümüşlük, Geriş, Yeniköy, Çarşı, Gümbet, Farilya, Karaova, Yahşi, Torba, Gölköy, Türkbükü, Çiftlik, Kızılağaç, Cumhuriyet, Yakaköy, Peksimet, Koyunbaba, Mumcular, Gölbaşı, Türkkuyusu, Güvercinlik, Dereköy, Küçükbük, Mazıköy, Tepecik, Pınarlıbelen, Yeniköy, Gürece, Çömlekçi, Dağbelen, Bahçeyaka, Sazköy, Çamlık, Çamarası, Kumköy, Tepecik, Kemer ve Gökpınar mahalleleridir.  

İstanbul'dan Bodrum'a ne zaman sevkiyatınız var?

İstanbul – Bodrum hattı Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz en yoğun hattır. Bu sebepten dolayı her gün 4-5 araç bu iki nokta arasında hizmet vermektedir. Bazen bu sayı yoğunluğa göre yükseltilebilmektedir. Her gün eşyalarınızın taşınması mümkün.

Hangi araçlar ile taşıma gerçekleştiriyorsunuz?

Parça eşya taşıma için kullandığımız araçlar genelde panelvan, kamyonet veya orta boy kamyon tipi araçlar oluyor. İhtiyaca göre, fazla eşyanız var ise 7,5 metre uzunluğa sahip kamyonda gönderebiliyoruz. Araçların tamamı kapalı kasa araçlardır. 

Nadiren de olsa, yük taşıtmak isteyen müşterilerimizin yükleri kapalı kasa araçlara uygun olmayabiliyor ve açık kasalı araç talebi oluşabiliyor. Bu durumda, özel olarak, açık kasalı nakliye aracı da gönderebiliyor. Her boyda her sınıftan aracımız mevcut. 

Eşyalar sigortalı mı taşınıyor?

Evden eve nakliyat için gönderilen kamyonlar yük sigortalı olarak taşınıyor, parça eşyalarınız ise firma güvencesi altında taşınmaktadır. 

İstanbul'dan Bodrum'a ne kadar sürede taşıma gerçekleşiyor?

Araçlar genelde sabahtan akşama kadar olan zamanı, taşınacak malzemeleri araca yüklemekle geçiriyor. Akşam yola çıkan araç bir sonraki gün hedefe ulaşıyor ve gün içerisinde teslimatlarını gerçekleştiriyor.

Örnek : İstanbul’dan 20.00 gibi çıkan bir araç, sabahtan Bodrum’daki dağıtımlarına başlıyor. Sizin sıranızın gelmesi öğleden sonrayı bulabilir.  🙂

Şimdi bizi arayarak bilgi alabilir, İstanbul’dan Bodrum’a yapılacak olan nakliye işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.